13
Foder & Spannmåls medlemmar finns från Vellinge i söder till Umeå i norr. Nedan finner Du en lista i bokstavsordning med länk till hemsida alternativt uppgift om telefonnummer.
Medlemsföretag
OrtHemsida, alt telefonnummer
Arona Foderfabrik ABSommenwww.axess.nu
Buttle Foder & Spannmål AB Romaklosterwww.buttlekvarn.nu
Dalviks Kvarn ABDalvikwww.dalvikskvarn.se
Forsbecks ABSkänningewww.forsbecks.se
AB Johan HanssonUppsala

www.johanhansson.se

Hälla Kvarn ABVästeråswww.hallakvarn.se
Hönryds Kvarn ABMorupwww.honrydskvarn.se
Karlsson Foder ABForserum0380-202 66
KLFKristianstadwww.klf.nu
Lantmännen ek för Div LantbrukMalmöwww.lantmannen.se
LT LantmänLjungbyhed

www.ltlantman.se

AB Hjalmar MöllerVellingewww.hjalmarmoller.se
Orsa Kvarn ABOrsawww.orsakvarn.se
Skene Valskvarn ABSkene0320-400 21
Scandinavian Seed ABLidköpingwww.scandinavianseed.se
Skånefrö ABTommarpwww.skanefro.se
Spannex ABVänersborgwww.spannex.se
Spannfod ABStenhamrawww.spannfod.se
Stigtomta KvarnStigtomtawww.stigtomtakvarn.se
Vilomix ABStaffanstorpwww.vilomix.se
Svenska Foder ABLidköpingwww.svenskafoder.se
Swedish Agro ABKalmarwww.swedishagro.se
Södra Åby LokalföreningSödra Åbywww.sodraaby.com
Teknosan ABVänersborgwww.teknosan.se
Teve Kvarn ABJärvsöwww.tevekvarn.se
Vallberga LantmänVallbergawww.vallbergalantman.se
Varaslättens LagerhusVarawww.varalagerhus.se
Wollerts Spannmål ABTierpwww.wollert.se
AB Västerbottens FCUmeåwww.fodercentralen.se

Medlemsföretag

Cookies
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse.